Пам’ятка з експлуатації спеціального взуття

 

При виборі та експлуатації спецвзуття необхідно пам’ятати декілька правил:

 1. Правильно підбирати взуття по розміру з урахуванням індивідуальних особливостей стопи.
 2. Експлуатація взуття повинна здійснюватись у відповідності з її сезонним призначенням, шкіряне взуття не є непромокаючим ( як, наприклад, гумове або з полівінілхлориду). Слід пам’ятати, що шкіра, а також взуття, що має отвори, які утворюються при прошиванні деталей взуття строчкою, не є водонепроникним. Таке взуття не рекомендується носити у вологу погоду.
 3. Взуття, виготовлене з металевим або композитним підноском, забезпечить захист пальців стопи від ударів з енергією до 200 Дж; взуття, виготовлене з проколозахисною устілкою забезпечить захист від проколів та порізів.
 4. Взуття з підошвою з поліуретану та термопластичного поліуретану має оливобензостійкі, кислотолугостійкі, зносостійкі властивості.
 5. Спеціальне взуття з підошвою з термоеластопласта (ТЕП) не має захисних властивостей від агресивних середовищ, але володіє високим коефіцієнтом тертя по асфальту, мокрим дорогам, снігу, що знижує травматизм в зимовий період.
 6. Взуття гумове формове та з полівінілхлориду (ПВХ) забезпечує захист від води, а виготовлена в спеціальному виконанні – від нафтових олив, кислот та лугів концентрацією до 20%.
 7. Допустимий час знаходження у взутті не повинен перевищувати 9 годин.
 8. Для забезпечення тривалої терміну експлуатації взуття необхідно:
 • після закінчення носіння і роботи взуття повинно бути очищене від забруднень без пошкодження матеріалу верху та низу, витерте і залишене у вентильованому приміщенні на відстані не менше 30 см від обігрівальних пристроїв у розкритому вигляді для провітрювання і просушки;
 • не допускається чищення взуття органічними розчинниками;
 • взуття систематично, не рідше одного разу на тиждень, має змазуватись взуттєвим кремом з наступною обробкою щіткою-планкою;
 • в процесі експлуатації не допускати порізів верху взуття та підошви, які призводять до зниження захисних властивостей.

Дотримання цих правил запобігатиме швидкому зносу взуття, допоможе зберегти його експлуатаційні та споживчі властивості.

 ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

☏   + 38 044 451- 45-25 (СПЕЦОДЯГ)   ☏   +38 044 451-92-48 (ТКАНИНИ)

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШ  ДЗВІНОК!