РУКАВИЧКИ ТРИКОТАЖНІ В’ЯЗАНІ

 

Бавовняні рукавички вважають одним з найзручніших засобів захисту рук, оскільки вони підходять для використання під час виконання широкого спектру робіт.

Може здаватись, що всі трикотажні рукавички однакові, але асортимент товарів великий і підбирати їх варто під конкретні завдання. Як не заплутатись і вибрати  ті, які задовільнять саме Ваші потреби?

Для цього варто звернути увагу на такі критерії: клас в’язки, вага рукавички та лінійна щільність нитки, з якої виготовлена рукавичка.

Текс або лінійна щільність нитки

Текс (від лат.texo – ткати) – одиниця товщини та щільності нитки, вимірюється в грамах на кілометр. Наприклад, текс 250 означає, що кілометр цієї нитки важить 250 грам.

Клас в’язки

Клас в’язки робочої рукавички – властивість, яка визначає щільність в’язаного полотна рукавички. Фактично – це кількість робочих голок на 1 дюйм гольчатої матриці в’язального станка. Але при цьому клас в’язки не характеризує якість готової продукції, він впливає виключно на експуатаційні параметри. З підвищенням щільності рукавички (тобто з підвищенням класу робочої рукавички) товщина полотна схильна зменшуватись, а міцність – збільшуватись.

З практичної точки зору це говорить про те, що робочі рукавички класу 7 здатні більш легко розтягуватись, маючи при цьому велику товщину. Рукавички вищі за класом більш щільно облягяють руку, не заважають виконувати тонку роботу.

 

  • 7-й клас. Вироби з високою товщиною . Такі рукавички застосовуються при виконанні важких робіт: вантажно – розвантажувальних, бетонних робіт, в різних галузях промисловості, де можна отримати механічне пошкодження рук. Саме цей клас користується найбільшим попитом.

  • 10-й клас. Застосовують для точних робіт , так як виготовляються з тонких ниток. Добре захищають від бруду і пилу. Приклади застосування: ландшафтний дизайн, кладка цегли та т.ін.

  • 13-й клас. Найбільш тонкі рукавички. Не дивлячись на це, характеристики їх міцності покращені. Тактильна чуттєвість при роботі в таких рукавичках лишається дуже високою, тому вони ідеальні для робіт, де потрібна висока точність.

Кількість ниток та вага рукавички

Виробники характеризують робочі рукавички по кількості ниток, але при виборі більше значення має вага пари. В’язати можна однією ниткою тексом 250 або чотирьох тонких тексом 62,5. В результаті вийдуть однакові за вагою та міцності рукавички.

 ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

☏   + 38 044 451- 45-25 (СПЕЦОДЯГ)   ☏   +38 044 451-92-48 (ТКАНИНИ)

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАШ  ДЗВІНОК!